Niestety porażka...

Tęcza Wiag - Zryw Wielki Lubień 4:1 (1:0)

Brak słów na to co działo się podczas dzisiejszego spotkania we Wiągu a wszystko to za sprawą sędziowania calej trójki na czele z sędzią głównym. Do przerwy zawodnicy Zrywu schodzili przegrywając 1:0. W 2 połowie został podyktowany karny z kapelusza a przed tem Dorian zdobył kontaktową bramkę i chwilę później ewidentnie w polu karnym został sfaulowany właśnie Dorian. Pomyłki sędziego głównego psuły obraz gry za co przemawia ilość żółtych kartek a w sumie było ich 7. Tęcza zdołała zdobyć bramkę na 4:1 i ustaliła wynik spotkania choć przy normalnym sędziowaniu wynik byłby bardziej korzystny.