Bardzo udane zakończenie rundy jesiennej....

W ostatnim meczu rundy jesiennej piłkarze Zrywu Wielki Lubień pokonali na swoim boisku Gwiazdę Bukowiec 4:1 (1:0)

Mecz rozpoczął się znakomicie dla "Zrywu", bo już w 4 min dokładne podanie od Ryszarda Urbańczyka wykorzystał Miłosz Lipiński który strzałem w krótki róg bramki pokonał bramkarza gości. W kolejnych minutach dobre akcje do strzelenia bramki mieli Arentewicz, Urbańczyk oraz Wesołowski który nie wykorzystał rzutu karnego po faulu na Piotrze Arentewiczu (bramkarz Gwiazdy obronił). W drugiej połowie podobnie było jak i w pierwszej doskonałe sytuacje ze strony Zrywu ale niestety Gwiazda zdobyła bramkę na 1:1 i to wyzwoliło w zawodnikach Zrywu walkę do samego końca i większą chęć zwycięstwa i to się opłaciło bramkę na 2:1 zdobył Paweł Ciechanowski po rzucie rożnym a następne gole strzelali Fabian Borcowski (ładny strzał z powietrza) i Krzysztof Skalski który ustalił wynik meczu w 88 minucie.